Aktuality

Yarilo Mg - Magnézium pro ženy přichází do ČR a SR
04. 12. 2019

Yarilo® Mg - Magnézium pro ženyTM je doplněk stravy vytvořený speciálně pro ženy. Je určen zejména pro ženy v reprodukčním věku a těhotné.

Yarilo® Mg - Magnézium pro ženyTMneobsahuje žádná přidaná barviva, glukózu, sacharózu ani umělá sladidla. Neobsahuje laktózu, ani lepek.

Yarilo® Mg - Magnézium pro ženyTM obsahuje v denní dávce 365 mg hořčíku ve snadno vstřebatelné formě citronanu hořečnatého.

Yarilo® Mg - Magnézium pro ženyTM obsahuje 100 % biologicky aktivního folátu, který je ihned připraven ke své funkci v lidském organizmu. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je proto v organizmu okamžitě účinný a nemusí se na aktivní formu metabolizovat pomocí enzymu MTHFR.

SILVINCIN přichází do České a Slovenské republiky
21. 11. 2019

Silvincin® je doplněk stravy s obsahem účinného patentovaného Echinacea komplexu (z Echinacea angustifolia a Echinacea purpurea) určeného na podporu imunity.

Silvincin® obsahuje také vitamín C, zinek a měď.

Echinacea angustifolia a purpurea podporují přirozenou obranyschopnost organizmu. Vitamin C, zinek a měď podporují normální funkci imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

StrataXRT je účinný v léčbě radiační dermatitidy - potvrdila nová klinická studie
27. 08. 2019

Nová klinická studie potvrdila vysokou účinnost gelu StrataXRT® v prevenci a léčbě radiační dermatitidy u pacientů s rakovinou hlavy a krku, kteří dostávají radikální radiační léčbu (ozařování) spolu nebo bez chemoterapie či biologické léčby.

Randomizovaná klinická studie rozdělila 197 pacientů do dvou skupin. V první skupině pacienti dostávali gel StrataXRT® a v druhé dostávali obvyklou léčbu (10% glycerinový krém). Délka sledování: po celou dobu ozařování a následně ještě 4 týdny po jeho ukončení.

Na konci léčby měli pacienti ve skupině léčené gelem StrataXRT® nižší procento kožní toxicity stupně 2 a stupně 3 ve srovnání s druhým ramenem.

Pacienti léčení gelem StrataXRT®, měli během léčby ve srovnání s druhou skupinou nižší riziko rozvoje kožní toxicity stupně 2 a 3 o 41 %, respektive 49,4%.

 

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S016781401933004X

 

ČISOK
30. 01. 2019

AXONIA, a.s. se stala členem Česko-izraelské obchodní komory (ČISOK). Věříme, že prostřednictvím členství v této prestižní organizaci budeme schopni po nitroděložní kuličce IUB Ballerine získat zastoupení i pro další vysoce kvalitní a inovativní izraelské produkty pro Českou a Slovenskou republiku.

Axonia sponzoruje obnovu Masarykova lesu v Izraeli
01. 11. 2018

Jsme hrdí, že jsme při příležitosti výročí ČSR začali sponzorovat obnovu Masarykova lesa v Izraeli zakoupením nových stromků prostřednictvím nadace KKL-JNF: http://www.kkl-jnf.cz/masarykuv-les/

 

Na počest Tomáše Garrique Masaryka občané Československa vysadili v Izraeli jeden z prvních lesů z olivovníků, sosen a cypřišů nedaleko kibucu Sarid (založeného emigranty z Československa a východní Evropy). Slavnostní ceremonie se odehrála v dubnu 1930, za účasti československého generálního konzula a představitele Jišuvu (reprezentanta židovského obyvatelstva u britské správy) Menachema Usiškina (1863-1941), který také v té době vedl také KKL-JNF.

 

Více o Masarykově lesu v reportáži ČT: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2634527-cesi-v-izraeli-obnovuji-les-k...

 

 

 

 

NosiFol® Forte DuoActive - rychlá a účinná podpora plodnosti. Myo-inositol, d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.
12. 10. 2017

NosiFol®Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti mužů i žen. Obsahuje myo-inositol, d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.

Quatrefolic® je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Je proto přínosný u všech osob a zejména u těch, které mají z důvodu genetické variace genu pro MTHFR nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Doplňkový příjem folátu zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

Nová převratná nitroděložní antikoncepce IUB SCu300B MIDI konečně v ČR!
08. 10. 2017

Bez hormonů. Bez starostí. Žádný váhový přírůstek.

Nová nitroděložní antikoncepce IUB SCu300B MIDI konečně v ČR! Nitroděložní kulička IUB (IntraUterine Ball) SCu300B MIDI je účinná až 5 let. Je vyrobena z high-tech slitiny s tvarovou pamětí. Po vložení do děložní dutiny okamžitě získá zpět svůj trojrozměrný tvar kuličky o průměru pouhých 15 mm. Vkládá se tenkým zavaděčem a proto je vložení téměř nebolestivé i bez anestezie.

Neobsahuje hormony, nýbrž působí spermicidně pozvolným uvolňováním iontů z měděných perel. Oproti dosud používaným nitroděložním tělískům je výrazně menší a navíc je pružná, díky čemuž se snadno vyrovnává s přirozenými děložními stahy.

Nezpůsobuje bolesti hlavy, deprese, výkyvy nálad ani záchvaty paniky. Nedochází k vymizení menstruačního krvácení.

Požádejte svého gynekologa o zavedení nitroděložní kuličky IUB SCu300B MIDI ještě dnes!

VITAGYN C má nový obal. Osvědčené složení se však nemění!
04. 10. 2017

VITAGYN C má nový obal. Osvědčené složení, které účinně léčí bakteriální vaginózu a zabraňuje jejímu neustálému opakování, se však nemění! Použití i v těhotenství.

Yarilo® einstein plus - poprvé v ČR Quatrefolic a DHA v jedné tobolce, nyní ještě více Quatrefolicu
23. 09. 2017

Yarilo® einstein plus jsou vitamíny, minerály a stopové prvky určeny pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a období plánování těhotenství.

Díky nové moderní technologii jsou všechny součásti Yarilo® einstein plus v jedné tobolce a proto se užívá velmi pohodlně - stačí 1 tobolka denně. Již nemusíte užívat každý den tabletu/tobolku s minerály a vitamíny a navíc ještě další objemnou tobolku s DHA. Není to geniální?

Jedna tobolka Yarilo® einstein plus obsahuje až 800 µg folátů, z čehož 600 µg přímo biologicky aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také omega-3 kyseliny DHA a EPA, 20 µg vitamínu D3, jód, železo, selen a další vitamíny a minerály.

 

Doporučené dávkování: 1 tobolka jednou denně, nejlépe ráno přibližně 1 hodinu po jídle.

Doporučená doba užívání: Nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.

Complidermol 5α - hustší vlasy již za 8 týdnů
28. 11. 2016

Až 75% žen po menopauze a i mnoho žen před menopauzou trpí nadměrným vypadáváním vlasů.

Pro zachování normálního stavu vlasů a nehtů se doporučuje vyvážený přísun látek, které jsou za normálních okolností součástí potravy. Zároveň je vhodné zachovat normální hormonální aktivitu, zejména udržet normální hladinu mužského pohlavního hormonu (testosteronu).

Tobolky Complidermol 5α proti padání vlasů u žen představují kompletní recepturu speciálně vyvinutou pro doplnění základních strukturálních složek vlasů a nehtů a udržení normální hormonální aktivity.

Klinická studie potvrdila vyšší hustotu vlasů již po 8 týdnech užívání tobolek Complidermol 5α proti padání vlasů.