Aktuality

Yarilo® einstein plus - poprvé v ČR Quatrefolic a DHA v jedné tobolce, nyní ještě více Quatrefolicu
23. 09. 2017

Yarilo® einstein plus jsou vitamíny, minerály a stopové prvky určeny pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a období plánování těhotenství.

Díky nové moderní technologii jsou všechny součásti Yarilo® einstein plus v jedné tobolce a proto se užívá velmi pohodlně - stačí 1 tobolka denně. Již nemusíte užívat každý den tabletu/tobolku s minerály a vitamíny a navíc ještě další objemnou tobolku s DHA. Není to geniální?

Jedna tobolka Yarilo® einstein plus obsahuje až 800 µg folátů, z čehož 600 µg přímo biologicky aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také omega-3 kyseliny DHA a EPA, 20 µg vitamínu D3, jód, železo, selen a další vitamíny a minerály.

 

Doporučené dávkování: 1 tobolka jednou denně, nejlépe ráno přibližně 1 hodinu po jídle.

Doporučená doba užívání: Nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.

Complidermol 5α - hustší vlasy již za 8 týdnů
28. 11. 2016

Až 75% žen po menopauze a i mnoho žen před menopauzou trpí nadměrným vypadáváním vlasů.

Pro zachování normálního stavu vlasů a nehtů se doporučuje vyvážený přísun látek, které jsou za normálních okolností součástí potravy. Zároveň je vhodné zachovat normální hormonální aktivitu, zejména udržet normální hladinu mužského pohlavního hormonu (testosteronu).

Tobolky Complidermol 5α proti padání vlasů u žen představují kompletní recepturu speciálně vyvinutou pro doplnění základních strukturálních složek vlasů a nehtů a udržení normální hormonální aktivity.

Klinická studie potvrdila vyšší hustotu vlasů již po 8 týdnech užívání tobolek Complidermol 5α proti padání vlasů.

 

Yarilo® einstein - Poprvé v ČR Quatrefolic® a DHA v jedné tobolce.
25. 10. 2016

Yarilo® einstein je určen pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a období plánování těhotenství.

Díky nové moderní technologii jsou všechny součásti Yarilo® einstein v jedné tobolce a proto se užívá velmi pohodlně - stačí 1 tobolka denně. Již nemusíte užívat každý den tabletu/tobolku s minerály a vitamíny a navíc ještě další objemnou tobolku s DHA. Není to geniální?

Jedna tobolka Yarilo® einstein obsahuje až 800 µg folátů, z čehož 400 µg přímo biologicky aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také omega-3 kyseliny DHA a EPA, 20 µg vitamínu D3, jód, železo, selen a další vitamíny a minerály.

Doporučené dávkování: 1 tobolka jednou denně, nejlépe ráno přibližně 1 hodinu po jídle.
Doporučená doba užívání: Nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.

 

DeflaGyn vaginální gel při nálezu nejasného stěru z děložního čípku (ASC-US, ASC-H, LSIL a HSIL)
01. 09. 2016

DeflaGyn® vaginální gel se užívá při nálezu nejasného stěru z děložního čípku (ASC-US, ASC-H, LSIL a HSIL).

DeflaGyn® vaginální gel je určen pro období sledování vývoje těchto nálezů (watchful waiting), které trvá obvykle 3, 6 až 12 měsíců a kdy se čeká, zda tyto změny vymizí anebo se nález zhorší. Pro postiženou ženu je toto období psychicky velice náročné, protože v sobě nosí zárodek možné rakoviny děložního čípku. Zároveň však okamžité radikální chirurgické řešení může způsobit akutní či pozdní komplikace (např. v budoucnu zhoršení schopnosti donosit miminko). Proto lékaři v této situaci nejdříve volí metodu pozorného sledování.

DeflaGyn® vaginální gel pomáhá normalizaci (remisi) nálezu na děložním čípku tím, že původce těchto změn naváže a zabrání jejich dalšímu šíření a tím také napadání okolních zdravých buněk. Zároveň silným antioxidačním účinkem chrání okolní zdravé buňky.

 

NosiFol Duo - Poprvé v České republice oba inositoly v jednom produktu a v jejich přirozeném poměru 40:1.
08. 05. 2016

NosiFol® Duo je určen pro účinnou podporu plodnosti u párů, které se snaží počít miminko. NosiFol® Duo je produkt s nejvyšším množstvím inositolu v denní dávce v České republice. Poprvé také přináší oba inositoly: myo-inositol a d-chiro-inositol a to v jejich přirozeném poměru 40:1, což odpovídá jejich fyziologickému poměru v lidské krvi. NosiFol® Duo navíc obsahuje zinek, kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, D3 a hydrochlorid betainu.

  • Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normálnímu metabolizmu homocysteinu a k normální syntéze aminokyselin. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Cílovou populací jsou ženy v reprodukčním věku. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.
MASK PLUS - gel na akné
30. 07. 2015

MASK PLUS gel na akné je nesterilní zdravotnický prostředek třídy III určený k prevenci komplikací akné způsobenými vnějšími vlivy. Neobsahuje etylalkohol a není parfémovaný. Obsažený polyvinylalkohol vytváří neviditelnou vrstvu, která neucpává póry a izoluje a chrání pokožku před vnějšími vlivy, které mohou vést ke zhoršení projevů akné. Kyselina glykolová a kyselina retinová díky svým exfoliačním vlastnostem podporují mechanické odstraňování mrtvých buněk. Doplňkový účinek obsaženého klindamycinu brání růstu bakterií a udržuje stejnou míru celkové mikrobiální zátěže.

 

PruriGyne - krém proti svědění v oblasti genitálu a konečníku
30. 07. 2015

AXONIA uvádí do České a Slovenské republiky vulvární krém PruriGyne s fyziologickým pH 5,5. Vulvární krém PruriGyne je krém je vyroben na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice (cardiospermum) a vitaminu E. Zklidňující krém byl speciálně vyvinutý pro vnější rodidla a perianální oblast. Vulvární krém PruriGyne pomáhá obnovit komfort a pohodlí vnějších rodidel a okolí konečníku.

Indikace:

• Zmírnění nepohodlí na vnější ploše kolem poševního vchodu a konečníku: svědění, pálení, podráždění a kožní infekce.

• Zklidňující účinek v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy.

• Zabraňuje suchosti a nepohodlí v oblasti vnějších rodidel typických pro období po menopauze.

Pro dětské pacienty:

• Zmírnění svědění a podráždění vnějších rodidel u dětí.

• Svědění konečníku z důvodu infekce roupem dětským.

 

• Užitečný v případě adhezí labia minora (synechia vulvae) v dětství a fimózy.

NosiFol® Forte - nyní s inovovaným složením pro lepší účinek!
04. 06. 2014

NosiFol® v súčasnej dobe mení názov na NosiFol® Forte, aby sa lepšie odlíšil od staršej formy s horčíkom.

NosiFol® Forte je určený najmä pre páry, ktoré sa snažia počať potomka. Nová receptúra bez horčíku teraz obsahuje naviac hydrochlorid betaínu a zinok, ktorý u žien i mužov prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.

NosiFol® - nyní s inovovaným složením pro lepší účinek
30. 05. 2014

NosiFol® má nyní vylepšené složení. Je určen pro páry, které se snaží počít potomka. Obsahuje mimo jiné i zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

PROKTIS-M® (aktivní čisticí pěna, rektální čípky a rektální mast)
30. 10. 2013

Společnost AXONIA ve spolupráci s FARMA-DERMA SRL, Itálie zahajuje prodej nových originálních přípravků řady PROKTIS-M® (aktivní čisticí pěna, rektální čípky a rektální mast) pro oblast perianální hygieny a léčby hemoroidů.