Aktuality

NosiFol® Forte DuoActive - rychlá a účinná podpora plodnosti. Myo-inositol, d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.
12. 10. 2017

NosiFol®Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti mužů i žen. Obsahuje myo-inositol, d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.

Quatrefolic® je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Je proto přínosný u všech osob a zejména u těch, které mají z důvodu genetické variace genu pro MTHFR nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Doplňkový příjem folátu zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

Nová převratná nitroděložní antikoncepce IUB SCu300B MIDI konečně v ČR!
08. 10. 2017

Bez hormonů. Bez starostí. Žádný váhový přírůstek.

Nová nitroděložní antikoncepce IUB SCu300B MIDI konečně v ČR! Nitroděložní kulička IUB (IntraUterine Ball) SCu300B MIDI je účinná až 5 let. Je vyrobena z high-tech slitiny s tvarovou pamětí. Po vložení do děložní dutiny okamžitě získá zpět svůj trojrozměrný tvar kuličky o průměru pouhých 15 mm. Vkládá se tenkým zavaděčem a proto je vložení téměř nebolestivé i bez anestezie.

Neobsahuje hormony, nýbrž působí spermicidně pozvolným uvolňováním iontů z měděných perel. Oproti dosud používaným nitroděložním tělískům je výrazně menší a navíc je pružná, díky čemuž se snadno vyrovnává s přirozenými děložními stahy.

Nezpůsobuje bolesti hlavy, deprese, výkyvy nálad ani záchvaty paniky. Nedochází k vymizení menstruačního krvácení.

Požádejte svého gynekologa o zavedení nitroděložní kuličky IUB SCu300B MIDI ještě dnes!

VITAGYN C má nový obal. Osvědčené složení se však nemění!
04. 10. 2017

VITAGYN C má nový obal. Osvědčené složení, které účinně léčí bakteriální vaginózu a zabraňuje jejímu neustálému opakování, se však nemění! Použití i v těhotenství.

Yarilo® einstein plus - poprvé v ČR Quatrefolic a DHA v jedné tobolce, nyní ještě více Quatrefolicu
23. 09. 2017

Yarilo® einstein plus jsou vitamíny, minerály a stopové prvky určeny pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a období plánování těhotenství.

Díky nové moderní technologii jsou všechny součásti Yarilo® einstein plus v jedné tobolce a proto se užívá velmi pohodlně - stačí 1 tobolka denně. Již nemusíte užívat každý den tabletu/tobolku s minerály a vitamíny a navíc ještě další objemnou tobolku s DHA. Není to geniální?

Jedna tobolka Yarilo® einstein plus obsahuje až 800 µg folátů, z čehož 600 µg přímo biologicky aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také omega-3 kyseliny DHA a EPA, 20 µg vitamínu D3, jód, železo, selen a další vitamíny a minerály.

 

Doporučené dávkování: 1 tobolka jednou denně, nejlépe ráno přibližně 1 hodinu po jídle.

Doporučená doba užívání: Nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.

Complidermol 5α - hustší vlasy již za 8 týdnů
28. 11. 2016

Až 75% žen po menopauze a i mnoho žen před menopauzou trpí nadměrným vypadáváním vlasů.

Pro zachování normálního stavu vlasů a nehtů se doporučuje vyvážený přísun látek, které jsou za normálních okolností součástí potravy. Zároveň je vhodné zachovat normální hormonální aktivitu, zejména udržet normální hladinu mužského pohlavního hormonu (testosteronu).

Tobolky Complidermol 5α proti padání vlasů u žen představují kompletní recepturu speciálně vyvinutou pro doplnění základních strukturálních složek vlasů a nehtů a udržení normální hormonální aktivity.

Klinická studie potvrdila vyšší hustotu vlasů již po 8 týdnech užívání tobolek Complidermol 5α proti padání vlasů.

 

Yarilo® einstein - Poprvé v ČR Quatrefolic® a DHA v jedné tobolce.
25. 10. 2016

Yarilo® einstein je určen pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a období plánování těhotenství.

Díky nové moderní technologii jsou všechny součásti Yarilo® einstein v jedné tobolce a proto se užívá velmi pohodlně - stačí 1 tobolka denně. Již nemusíte užívat každý den tabletu/tobolku s minerály a vitamíny a navíc ještě další objemnou tobolku s DHA. Není to geniální?

Jedna tobolka Yarilo® einstein obsahuje až 800 µg folátů, z čehož 400 µg přímo biologicky aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také omega-3 kyseliny DHA a EPA, 20 µg vitamínu D3, jód, železo, selen a další vitamíny a minerály.

Doporučené dávkování: 1 tobolka jednou denně, nejlépe ráno přibližně 1 hodinu po jídle.
Doporučená doba užívání: Nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.

 

DeflaGyn vaginální gel při nálezu nejasného stěru z děložního čípku (ASC-US, ASC-H, LSIL a HSIL)
01. 09. 2016

DeflaGyn® vaginální gel se užívá při nálezu nejasného stěru z děložního čípku (ASC-US, ASC-H, LSIL a HSIL).

DeflaGyn® vaginální gel je určen pro období sledování vývoje těchto nálezů (watchful waiting), které trvá obvykle 3, 6 až 12 měsíců a kdy se čeká, zda tyto změny vymizí anebo se nález zhorší. Pro postiženou ženu je toto období psychicky velice náročné, protože v sobě nosí zárodek možné rakoviny děložního čípku. Zároveň však okamžité radikální chirurgické řešení může způsobit akutní či pozdní komplikace (např. v budoucnu zhoršení schopnosti donosit miminko). Proto lékaři v této situaci nejdříve volí metodu pozorného sledování.

DeflaGyn® vaginální gel pomáhá normalizaci (remisi) nálezu na děložním čípku tím, že původce těchto změn naváže a zabrání jejich dalšímu šíření a tím také napadání okolních zdravých buněk. Zároveň silným antioxidačním účinkem chrání okolní zdravé buňky.

 

NosiFol Duo - Poprvé v České republice oba inositoly v jednom produktu.
08. 05. 2016

NosiFol® Duo je určen pro účinnou podporu plodnosti u párů, které se snaží počít miminko. NosiFol® Duo je produkt s nejvyšším množstvím inositolu v denní dávce v České republice. Poprvé také přináší oba inositoly: myo-inositol a d-chiro-inositol. NosiFol® Duo navíc obsahuje zinek, kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, D3 a hydrochlorid betainu.

  • Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normálnímu metabolizmu homocysteinu a k normální syntéze aminokyselin. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Cílovou populací jsou ženy v reprodukčním věku. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.
MASK PLUS - gel na akné
30. 07. 2015

MASK PLUS gel na akné je nesterilní zdravotnický prostředek třídy III určený k prevenci komplikací akné způsobenými vnějšími vlivy. Neobsahuje etylalkohol a není parfémovaný. Obsažený polyvinylalkohol vytváří neviditelnou vrstvu, která neucpává póry a izoluje a chrání pokožku před vnějšími vlivy, které mohou vést ke zhoršení projevů akné. Kyselina glykolová a kyselina retinová díky svým exfoliačním vlastnostem podporují mechanické odstraňování mrtvých buněk. Doplňkový účinek obsaženého klindamycinu brání růstu bakterií a udržuje stejnou míru celkové mikrobiální zátěže.

 

PruriGyne - krém proti svědění v oblasti genitálu a konečníku
30. 07. 2015

AXONIA uvádí do České a Slovenské republiky vulvární krém PruriGyne s fyziologickým pH 5,5. Vulvární krém PruriGyne je krém je vyroben na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice (cardiospermum) a vitaminu E. Zklidňující krém byl speciálně vyvinutý pro vnější rodidla a perianální oblast. Vulvární krém PruriGyne pomáhá obnovit komfort a pohodlí vnějších rodidel a okolí konečníku.

Indikace:

• Zmírnění nepohodlí na vnější ploše kolem poševního vchodu a konečníku: svědění, pálení, podráždění a kožní infekce.

• Zklidňující účinek v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy.

• Zabraňuje suchosti a nepohodlí v oblasti vnějších rodidel typických pro období po menopauze.

Pro dětské pacienty:

• Zmírnění svědění a podráždění vnějších rodidel u dětí.

• Svědění konečníku z důvodu infekce roupem dětským.

 

• Užitečný v případě adhezí labia minora (synechia vulvae) v dětství a fimózy.